Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dzień Otwarty w Kwitnących Horyzontach

2023-07-13
Dzień Otwarty w Kwitnących Horyzontach

Dziękujemy wszystkim, którzy do nas zawitali i uczynili ten dzień wyjątkowym. Wasze zainteresowanie i entuzjazm naprawdę nas poruszyły! Osoby, które nas odwiedziły miały okazję doświadczyć niezwykłej atmosfery, piękna kwiatów i profesjonalizmu naszej szkoły.

Zapewniliśmy Wam szeroki wachlarz atrakcji, w tym warsztaty florystyczne z tworzenia kwiatowej biżuterii. Wasze zaangażowanie i aktywne uczestnictwo były nieocenione, a rezultaty Waszej pracy przerosły nasze najśmielsze oczekiwania - powstały tu prawdziwe arcydzieła!

Jesteśmy niezmiernie dumni, że wielu z Was wyraziło zainteresowanie zapisaniem się na nasze kursy i programy studiów. To dla nas ogromna motywacja i dowód na to, że nasza misja dostarczania wysokiej jakości edukacji w dziedzinie florystyki jest realizowana z sukcesem.

Serdecznie dziękujemy naszemu niesamowitemu zespołowi za ich pracę i zaangażowanie w przygotowanie tego wydarzenia. Bez Waszego profesjonalizmu i pasji nie osiągnęlibyśmy takiego sukcesu. Jesteście prawdziwymi Kwiatowymi Czarodziejkami i Czarodziejami!

Nasz Dzień Otwarty okazał się niesamowitym sukcesem, który nie tylko umocnił naszą pozycję jako wiodącej instytucji edukacyjnej, ale także pozwolił nam poznać i zainspirować jeszcze większą liczbę osób zafascynowanych kwiatami.Dzień otwarty w Kwitnących Horyzontach to nie jest tradycyjny, standardowy event jakich wiele, poświęcony na promocję szkoły.

To dzień niezwykły, pełen emocji, rozmów, wzajemnego zrozumienia i doświadczania kwiatów oraz natury. Dlatego spotkanie w siedzibie Szkoły to nie było wszystko, co przygotowaliśmy dla naszych uczestników, popołudniowy relaks w Kwitnącym Siedlisku dostarczył równie fantastycznych wrażeń.

Uwierzcie, że nie ma lepszego miejsca na obcowanie z naturą niż nasze Kwitnące Siedlisko, jest to plenerowy oddział naszej szkoły, położony w Jełowej na obszarze ok 1,5 ha łąk i lasów, tuż przy terenach Natura 2000. To miejsce magiczne, ze śpiewem ptaków w tle, ogniskiem i fantastyczną wakacyjną przygodą, gdzie naturze nikt nie przeszkadza, a życie płynie swoim spokojnym tempem. I właśnie tam w drugiej części naszego Dnia Otwartego wszyscy zwolniliśmy tempo. 

Na co dzień na Siedlisku odbywają się warsztaty i zajęcia dla naszych studentów i uwaga - jesteśmy jedyną szkołą florystyczną w Polsce, która dysponuje takimi możliwościami kształcenia. Jednak w tym dniu było to miejsce do relaksu, odpoczynku i inspirujących rozmów o życiowych pasjach, rozwoju osobistym i rozwoju w biznesie, nie tylko kwiatowym.

Kwitnące Siedlisko jest otwarte jest nie tylko dla naszych uczniow i studentow, to miejsce spotkań dla ludzi nauki, biznesu i sztuki. Podczas Dnia Otwartego gościliśmy naszych słuchaczy oraz kandydatów m.in. ze Śląska, Mazowsza, a nawet Pomorza, którzy już się zapisują na nowy rok akademicki i letnie warsztaty. Byli także studenci Politechniki Opolskiej, ludzie biznesu z Dolnego i Górnego Śląska, a nawet z Tunezji.

Tak, jesteśmy szkołą międzynarodową, która sięga za Horyzont!Dla naszych gości przygotowaliśmy prawdziwą ucztę: grill, ognisko, domowe wypieki oparte na tradycyjnych recepturach, a nasi cudowni goście również przynosili domowe pyszności. Nic tak nie łączy jak wspólny posiłek, więc spotkaliśmy się przy siedliskowym stole, a później odpoczywaliśmy na fantastycznych pufach i leżakach, gdzie inspirującym rozmowom nie było końca! 

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wasze wsparcie i entuzjazm dają nam motywację, by kontynuować naszą misję i dzielić się z Wami naszą wiedzą i pasją.

My wciąż nie możemy ochłonąć……i wiecie co?….. Nawet nie chcemy :)
No bo po co…..skoro było tak cudownie!!

Poczytajcie sami, kilka cytatów z rozmów z naszymi Gościniami, które odbyły się na Kwitnącym Siedlisku.

- No i co? Jedziemy na ten Dzień Otwarty?
- No taaak!!! No jak tu nie jechać?

- No i jak wrażenia po całym dniu?
- Woooow!

- Pierwsze wrażenie jak weszłyśmy do tej kwiaciarni to woooow!! Super naprawdę. Ja jestem naprawde pord wrażeniem.
- Od wejścia pachnie kwiatami.
- Ja będę to jeszcze długo przeżywała. Jestem pod wielkim wrażeniem.
- A robilyście kiedyś kwiatową biżuterię?
- Ja kiedyś tak. Tutaj na Starterze.
- Czyli już byłaś u nas w szkole?
- Tak. Kwiatowy Starter.
- I wtedy zaczęłaś obserwować Monikę?
- Nie ja już dłuuugo wcześniej.
- Czyli taka wierna fanka?
- Tak serduszkuję non stop!!
- Ja też!!


- Cieszę się że tutaj mogłam być. Marzenia się spełniają.
- A Macie jakieś dalsze, plany i marzenia?
- Tak
- Florystyczne albo związane z edukacją w naszej szkole?
- Ja bym bardzo chciała….
- Ja jestem wpisana na Florystę!
- Brawo gratuluję!


- Tak jak obserwuje te miejsca gdzie można się florystycznie rozwijać, to tutaj jest takie podejście eko do wykorzystania tego co mamy.
- Tak, jesteśmy eko. Nawet plastik możemy wykorzystać powtórnie.

- Ja nie będę dzisiaj spała, tutaj jest tyle emocji.
- Jak ja tutaj pierwszy raz przyjechałam….
- Tak opowiadała u nas na zajęciach. To my wszystkie stałyśmy wokół niej i słuchałyśmy jak zaczarowane.
- Ale co tutaj jest takiego wyjątkowego?
- To podejście…..niesamowita atmosfera, ja wróciłam i nie mogłam spać z wrażenia.

- No przecież ile razy ja przechodziłam dzisiaj przez kwiaciarnie….to pomieszcenie, te kwiaty, te róże wiszące……cudnie!

- Ja wysłałam mojej mamie zdjęcia biżuterii, którą zrobiłam i ona na to pyta: To teraz tam będziesz chodzić do szkoły?

- Bardzo fajną atmosferę robicie
- Tak, bardzo
- No my nad atmosferą pracujemy mocno.
- No to widać, nie tak jak u nas…..krzyki jakieś na zajęciach.
- Tutaj wszystko jest super.

Atmosfera to nie tylko tlen i azot w odpowiednich proporcjach, ale wsparcie, zrozumienie dla drugiego człowieka i serce…..duuużo serca! 

Kto nie był, niech się nie smuci, tylko obejrzy zdjęcia i zapamięta: To nie był nasz ostatni Dzień Otwarty, my się dopiero rozkręcamy!

Obserwujcie nas, czytajcie i bądźcie na bieżąco, dzięki temu będziecie mogli zaplanować udział w naszych kolejnych, nadchodzących wydarzeniach. 

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 5 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-23
Wszystko w jak najlepszym porządku, sprawnie i bezproblemowo. A produkty najwyższej jakości :)
2023-02-07
Polecam bardzo zamówienie zrealizowano bardzo szybko, i jestem zachwycona zakupem
pixel