Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nasze Wielkie Węgierskie Wesele - Kwitnace Horyzonty w teamie Tomasa de Bruyne

2024-05-14
Nasze Wielkie Węgierskie Wesele - Kwitnace Horyzonty w teamie Tomasa de Bruyne

Wrażenia po wydarzeniu są niezwykle intensywne i trudne do opisania. Ten wyjazd był dla mnie oraz uczniów i absolwentów  Kwitnących Horyzontów niezwykłym doświadczeniem, pełnym emocji i nowych wyzwań. Praca z uczniami i absolwentami Kwitnących Horyzontów podczas tego eventu była prawdziwą przygodą.

Spotkanie z Tomasem de Bruyne

czołowym projektantem eventowym i ślubnym w Europie i Azji, było już moim dziesiątym tego typu doświadczeniem. Nasza długoletnia współpraca i zaufanie  zaowocowały kolejnym zaproszeniem do współtworzenia wyjątkowego prywatnego eventu. To wielkie wyróżnienie, że mogłam zabrać ze sobą grupę utalentowanych uczniów i absolwentów naszej szkoły florystycznej. Właśnie w trakcie przygotowań do tego trzydniowego eventu, które trwały ponad tydzień odbył się zjazd klasy mistrzowskiej. Było to niezapomniane doświadczenie, które dostarczyło nam wszystkim mnóstwa wrażeń i cennej wiedzy. Praca nad tym projektem wymagała ogromnego wysiłku i zaangażowania, ale przyniosła też wiele satysfakcji.

Przygotowania do eventu w Budapeszcie były intensywne

Pracowaliśmy nad konstrukcjami, materiałami i fragmentami instalacji, co wymagało dużo pracy fizycznej. Czyszczenie tysięcy kwiatów, które przyjechały na event, było wyzwaniem, ale polska ekipa poradziła sobie z tym zadaniem w jeden dzień, co jest dowodem na naszą sprawność i praktyczne podejście do pracy.

Event był prywatną uroczystością dla rodziny hinduskiej 

i odbywał się w trzech różnych lokalizacjach. Naszym zadaniem było obsłużenie dwóch z nich kwiatami. Praca w zespołach była dynamiczna i wymagała elastyczności. Wesele było bajkowe, odbywało się w muzeum kolejnictwa oraz w zamku Vajdahunyad . Było to miejsce pełne historii i architektury, od średniowiecza po barok. Instalacje, które tworzyliśmy, zawierały wszystkie elementy tradycyjnego hinduskiego ślubu, co było dla nas wszystkich niezwykłym przeżyciem.

To doświadczenie nauczyło mnie jeszcze więcej 

o pracy w zespole, o znaczeniu detali i o tym, jak ważne jest budowanie form w kompozycjach. Każde takie wydarzenie poszerza moje horyzonty i pozwala mi przekazywać zdobytą wiedzę dalej.Teraz, po powrocie, czuję ogromną radość i dumę z tego, co udało nam się osiągnąć. To była podróż pełna twórczości, intensywnej pracy i emocjonujących chwil. Networking i współpraca z florystami z różnych krajów oraz z topowymi designerami z całej Europy były nieocenione.

Dziękuję wszystkim za wspólną pracę i za to, że mogłam być częścią tego wyjątkowego projektu. To były wspomnienia na całe życie.

 

A jeśli chcecie wiedzieć więcej o nas i naszej szkolnej codzienności zapraszamy na nasz instagram www.instagram.com/kwitnace_horyzonty/

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 5 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-23
Wszystko w jak najlepszym porządku, sprawnie i bezproblemowo. A produkty najwyższej jakości :)
2023-02-07
Polecam bardzo zamówienie zrealizowano bardzo szybko, i jestem zachwycona zakupem
pixel