Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Niezwykłe warsztaty florystyczne - wicie wianków w Kwitnących Horyzontach

2024-04-30
Niezwykłe warsztaty florystyczne - wicie wianków w Kwitnących Horyzontach

Cuda wianki z Mistrzynią Florystyki - Moniką Bębenek

Te warsztaty to był ogrom wiedzy, ogrom mocy, ogrom technik, które działają niezawodne i dają przepiękne efekty! Uczestniczki wiankowych warsztatów w sumie stworzyły po cztery - pięć rodzajów wianków na gotowo i kilka próbek technik.
Po warsztatach dostałyśmy niesamowity feedback i nie skromnie powiemy, że jest to wynikiem, tego że nie tylko posiadamy wiedzę i umiejętności, ale potrafimy uczyć!

Potrafimy fenomenalnie przekazywać wiedzę i umiejętności

a nie tylko inspirować. Uczymy satysfakcjonująco i bezboleśnie! Jedyny ból jaki możesz poczuć to ten dyskomfort przechodzenia przez zmianę, gdy po raz pierwszy robisz coś czego nie wiesz, coś czego nie potrafisz, coś co jest po za Twoją strefą komfortu - ale to ty sam decydujesz dokąd chcesz dojść  My jesteśmy po to, żeby Cię w tym wesprzeć i dopingować.

W Kwitnących Horyzontach nie rozpaczam nad popełniony mi błędami

Nie boimy się ich, nie unikamy ich za wszelką cenę tylko czerpiemy z nich pełnymi garściami! Co nas popchnęło do błędu? Jak tego uniknąć w przyszłości? Jak go skorygować? Eksperymentujemy i idziemy do przodu! My dajemy bazę, a Ty poszukujesz swojego stylu i mocnych stron!
Sami widzicie, że to jest mega moc!

Cudowne jest to, że pod czujnym okiem naszej mistrzyni florystyki -Moniki Bębenek wicia wianków uczyły się Dziewczyny z całej Polski - z Koszalina, spod Poznania, Konina, ze Śląska, z Gliwic, z Opola i okolic. Taka różnorodność jest cudowną okazja do wymiany swoich florystycznych doświadczeń.

Jeśli chcecie dołączyć do kolejnych warsztatów na żywo koniecznie dołącz do naszych 

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 5 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-23
Wszystko w jak najlepszym porządku, sprawnie i bezproblemowo. A produkty najwyższej jakości :)
2023-02-07
Polecam bardzo zamówienie zrealizowano bardzo szybko, i jestem zachwycona zakupem
pixel