Darmowa dostawa od 250,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szkoła florystyczna Kwitnące Horyzonty - dlaczego to Twój najlepszy wybór?

2024-05-06
Szkoła florystyczna Kwitnące Horyzonty - dlaczego to Twój najlepszy wybór?

W naszej szkole florystycznej potrafimy uczyć!

Bo jedno to cos potrafić, a drugi potrafić tą wiedzę przekazać. My nie tylko posiadamy wiedzę i umiejętności, ale potrafimy uczyć! Potrafimy fenomenalnie przekazywać wiedzę i umiejętności, a nie tylko inspirować. Nasza kadra to praktycy florystyki, wykładowcy uczelni wyższych oraz trenerzy biznesu - dzięki temu jesteśmy na bieżąco z trenadmi florystycznymi i najnowszą wiedzą, ale też wiemy jak skutecznie uczyć dorosłych.

Uczymy artystycznie i opłacalnie

Od 15 lat uczymy artystycznie, w nurcie zrównoważonego rozwoju i przez doświadczenie. Uczymy jak komponować kwiaty nietuzinkowo, ale tak by spełniały potrzeby odbiorcy i były chętnie kupowane. Uczymy nie tylko sztuki florystycznej, ale też tego jak na niej godnie zarabiać. Nie boimy się mówić o pieniądzach, sprzedaży i obsłudze klienta. Na naszych warsztatach w myśl naszej ideii "dobrze jest tworzyć piękne kwiatowe kompozycje, a jeszcze lepiej je sprzedawać" stworzone prace wyceniamy. Więc oprócz nauki techniki, stworzenia pięknych prac do portfolio, nasi Uczniowie mają okazję do nauki prawidłowej wyceny swojej pracy. Do uczestników naszych szkoleń i warsztatów podchodzimy indywidualnie uwzględniając ich możliwości oraz wspierając ich w wypracowaniu własnego stylu.

W szkole Kwitnące Horyzonty uczymy satysfakcjonująco i bezboleśnie!


Jedyny ból jaki możesz poczuć to ten dyskomfort przechodzenia przez zmianę, gdy po raz pierwszy robisz coś czego nie wiesz, coś czego nie potrafisz, coś co jest po za Twoją strefą komfortu - ale to ty sam decydujesz dokąd chcesz dojść. 
My jesteśmy po to, żeby Cię w tym wesprzeć i dopingować. Do uczestników naszych szkoleń i warsztatów podchodzimy indywidualnie uwzględniając ich możliwości oraz wspierając ich w wypracowaniu własnego stylu.


Nie rozpaczam nad popełniony mi błędami

Nie boimy się ich, nie unikamy ich za wszelką cenę tylko czerpiemy z nich pełnymi garściami! Co nas popchnęło do błędu? Jak tego uniknąć w przyszłości? Jak go skorygować? Eksperymentujemy i idziemy do przodu! My dajemy bazę, a Ty poszukujesz swojego stylu i mocnych stron!
Łączymy naukę stacjonarną z nauką online. Możesz wybrać czy wolisz uczyć się w zaciszu swojego domu, w swojej pracowni czy spotkać się z florystka mi z całego kraju w naszej szkole w Opolu.

esteśmy jedyna taką szkoła florystyczną w Polsce!!!

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 5 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-02-23
Wszystko w jak najlepszym porządku, sprawnie i bezproblemowo. A produkty najwyższej jakości :)
2023-02-07
Polecam bardzo zamówienie zrealizowano bardzo szybko, i jestem zachwycona zakupem
pixel