Grant SENIOR 2024: Stypendium dla Pasjonatów Florystyki

O programie

Grant SENIOR to jedyny taki program w Polsce, stworzony specjalnie dla osób, które ukończyły 44 lata i marzą o karierze w świecie florystyki. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym pasjonatem, czy już masz doświadczenie w florystyce, ten program zapewni Ci niezbędną wiedzę i umiejętności.

Co oferujemy?

Bezpłatna roczna nauka
Dzięki stypendium Grand Senior możesz spełnić swoje marzenie o edukacji florystycznej, niezależnie od ograniczeń finansowych.

Solidne fundamenty
Kwitnące Horyzonty to jeden z najważniejszych ośrodków edukacyjnych w branży. Nasi doświadczeni instruktorzy są ekspertami w dziedzinie florystyki. Pod ich czujnym okiem będziesz się uczyć technik aranżacji kwiatowych, projektowania kompozycji i poznasz różnorodność gatunków roślin, ale tez tajników sprzedaży i obsługi klienta.

Perspektywy zawodowe
Po ukończeniu programu Grand Senior będziesz miał solidne podstawy, by rozpocząć własny biznes, pracować w renomowanych kwiaciarniach, hotelach czy dekorować wydarzenia.

Jak wziąć udział?

  1. Prześlij swoje CV, list motywacyjny i zdjęcia trzech własnoręcznie wykonanych kompozycji roślinnych na adres: info@kwitnacehoryzonty.pl.
  2. Po weryfikacji zaprosimy Cię na finał, gdzie sprawdzimy Twoją kreatywność podczas wykonania wybranego przez nas zadania.

Kontakt

Zadzwoń: +48 505 289 456

Napisz: info@kwitnacehoryzonty.pl

To Twój czas, rozkwitaj z nami! A jeśli ze względu na wiek nie możesz startować w konkursie pamiętaj o naszym regularnym naborze na rok szkolny 2024/2025 https://rozkwitajznami.pl/product-category/nabor-24-25/


Co nas wyróżnia

Nasza kadra to praktycy florystyki, wykładowcy uczelni wyższych oraz trenerzy biznesu – dzięki temu jesteśmy na bieżąco z trenadmi florystycznymi, ale też najnowszą wiedzą, ale też wiemy jak skutecznie uczyć dorosłych.

Łączymy naukę stacjonarną z nauką online. Możesz wybrać czy wolisz uczyć się w zaciszu swojego domu, w swojej pracowni czy spotkać się z florystka mi z całego kraju w naszej szkole w Opolu. Możesz łączyć te dwie formy w trakcie szkoleń dyplomowych Florysta oraz Mistrz Florystyki.

Więcej na naszym blogu